Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych – oferta współpracy

Poszukujemy osób do współpracy na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie wymogów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO/GDPR) u Klientów (prowadzenie audytów, raportowanie, opracowywanie procedur i wytycznych)
  • bieżące doradztwo prawne i organizacyjne w zakresie przetwarzania danych osobowych (tworzenie opinii i analiz na potrzeby Klientów)
  • pełnienie funkcji inspektora ochrony danych (IOD) u Klientów
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (najlepiej prawnicze lub informatyczne)
  • minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie praktycznego stosowania przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (warunek konieczny)
  • znajomość zagadnień IT związanych z bezpieczeństwem informacji, w tym normy ISO 27001
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny i miejsce pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia.